THOR 230 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Naval Blue Positive | USB Type-A | Outemu Panda
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-2163
- Saadavus: 5
-
50€
THOR 230 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Naval Blue Positive | USB Type-A | Outemu Panda
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.6 m |
| Klaviatuur | TKL |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Outemu Panda |
| Materjal | ABS |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 554 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 159.20 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 39.80 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | THOR 230 |
| Tagantvalgustus | 25 backlight modes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Naval Blue Positive |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: thor 230 mechanical gaming keyboard wired us naval blue positive usb type-a outemu panda, nkg-2163, genesis, klaviatuurid




